Interaktīvs apgaismojuma variants: mobīlā ierīce ar speciālu aplikāciju, kas dod iespēju pārvaldīt ar WLAN savienotus LED gaismekļus.


Viedtālruņi un planšetdatori ir kļuvuši ļoti populāri mūsu ikdienas sadzīvē, tie sniedz iespēju bezvadu veidā pārvaldīt gandrīz jebkuru ierīci. smart LIGHTING – tas ir interaktīvā apgaismojuma variants. Uz māju tīklu var integrēt līdz pat 50 gaismekļu, savienot tos visus un viegli tos pārvaldīt caur bezmaksas aplikāciju (iOS vai Android).

Pamata aprīkojums sastāv no pults GATEWAY-S, smart LIGHTING LED gaismekļa un viedtālruņa vai planšetdatora ar instalētu aplikāciju.

smart LIGHTING iedvesmo pavisam jaunām apgaismojuma iespējām: apgaismojumu var regulēt individuāli pēc garastāvokļa, izvēlēties no jau noteiktām programmām un saglabāt iestatījumus, kā arī izveidot pārvaldāmas gaismekļu grupas, smart LIGHTING var šo un vēl daudz vairāk!

Kā strādā smart LIGHTING?

SMART LIGHTING – Interaktīvs apgaismojuma variants
Pamata smart LIGHTING aprīkojums sastāvs no pults un smart LIGHTING gaismekļa. Papildus mājās jābūt WLAN maršrutizātoram un  iOS/Android planšetdatoram, viedtālrunim vai iPod Touch (iOS 7 vai jaunāka/Android 4.2 vai jaunāka), kurā būtu instalēta bezmaksas OSRAM lightify® aplikācija*. Ar aplikāciju var pārvaldīt līdz 50 gaismekļiem.

Ja vēlaties pārvaldīt apgaismojumu vai saglabāt iestatījmus tālvadības veidā ir arī nepieciešams internets*Internets ir nepieciešams, ja vēlaties izveidot bezmaksas OSRAM lightify® lietotāja kontu. 

Kādas ir smart LIGHTING priekšrocības?

Gaisma ietekmē mūsu darbu un visu dzīvi. Spoža zila krāsa palīdz koncentrēties, bet silta nespodra krāsa ļauj atpūsties. Jūs varat nostātīt smart LIGHTING gaismekļus pēc sava garastāvokļa: atkarībā no situācijas, varat izvēlēties spožu vai nespodru, siltu vai aukstu baltu krāsu.

Smart LIGHTING gaismekļi izceļas ar citām labām un patīkamām funkcijām:

  •  var pārvaldīt ar bezmaksas aplikāciju (Android / iOS)
  •  var pārvaldīt ar WLAN (nav nepieciešama LAN saite)
  •  var pārvaldīt no jebkuras pasaules vietas * (ir nepieciešams internets)
  •  regulāri atjauninājumi / jauni uzlabojumi
  •  atvērtais programmatūrs standarts (var paplašināt funkcijas)
  •  strādā ar OSRAM LIGHTIFY® produktiem (lampām / gaismekļiem)
  •  var saskaņot ar  GOOGLE nest
  •  var saskaņot ar wink

Kļūstiet vēl mūsdienīgāki!

Atvērtais gaismekļu programmatūras standars dod iespēju pastāvīgi pilnveidoties/ paplašināt gaismekļu iespējas- smart LIGHTING var “iemācīt” jaunas funkcijas
Iepriekšējie apgaismojuma iestatījumi :


Relax
Aizmirstiet ikdienas rūpes un ļaujiet sev atpūsties siltā gaismā. Relax apgaismojuma iestatījumi pārvērtīs Jūsu mājas par atpūtas oāzi.

Active
Šis apgaismojuma iestatījums palīdz sakoncentrēties darbam un palīdz aizdzīt nogurumu. Zili -baltas krāsas Active apgaismojums dos Jums vairāk enerģijas.

Augu apgaismojums
Labākais apgaismojuma iestatījums, kas stimulē augšanu.


Izveidojiet un saglabājiet personīgos apgaismojuma iestatījumus

Lietojot smart LIGHTING varēsiet viegli savienot vairākus gaismekļus vienā grupā un (vai) saglabāt spožuma un gaismas krāsas iestatījumus. Ērti, tikai ar vienas pogas noklikšķināšanu, pieklusiniet apgaismojumu, lai varētu izbaudīt filmu skatīšanos.


Jūs vēl esat ceļā uz mājām?

Pat neesot mājās Jūs varat izdarīt tā, lai izskatītos, ka Jūs jau esat atgriezušies. Ieslēdzot atvaļinājuma režīmu gaismas tiks automātiski ieslēgtas un izslēgtas. Caur internetu Jums būs iespēja regulēt apgaismojumu pat no tās vietas, uz kuru būsiet aizbraukuši.