Preču piegāde

Interneta veikalā iegādātos gaismekļus piegādāsim bez maksas, ja kopējā pasūtījuma summa pārsniegs 60 Eur. Pasūtījumi līdz EUR 60 tiks piegādāti par maksu 5,00 eiro (ieskaitot PVN) visā Latvijā.

Pēc piegādes pakalpojuma izvēles, piegādes cena tiek parādīta Pircējam pasūtījuma beigās, pirms tiek izvēlēts maksājuma veids un/vai veikts maksājums. Preču piegādes cena apmaksājam iepriekš, kopā ar apmaksu par precēm.

Pieejamos noliktavā gaismekļus piegādāsim 2-3 darba dienu laikā.

Ja pasūtījāt vairākas preces, tās var tikt piegādātas dažādos laikos. Par to netiek piemērotas papildu piegādes izmaksas.

Ja pasūtītās preces nav noliktavā, Pircējs tiek informēts par piegādes datumu un laika intervālu pa e-pastu un/vai tālruni.  Pircējs var tikt individuāli informēts par citiem preču piegādes laikiem. Pārdevējs negarantē, ka preces visos gadījumos tiks piegādātas Noteikumos un/vai citur Veikalā norādītajos piegādes termiņos, tāpat arī Pircējam individuāli norādītos termiņos, īpaši, ja pasūtītās preces neatrodas Pārdevēja noliktavās. Pārdevējs apņemas pielikt visas pūles, lai preces tiktu piegādātas pēc iespējas ātrāk.

 

Sūtījuma piegādes laikā Pircējam vai Pircēja pārstāvim kopā ar transporta uzņēmuma pārstāvi jāpārbauda sūtījuma iepakojuma stāvoklis, preču daudzums un kvalitāte.

Ja tiek konstatēts, ka sūtījuma iepakojums ir bojāts, preču daudzums, kvalitāte vai sortiments (-i) neatbilst (-i), Pircējs vai Pircēja pārstāvis nedrīkst pieņemt sūtījumu. Tādā gadījumā transporta uzņēmuma pārstāvis kopā ar Pircēju vai Pircēja pārstāvi aizpilda īpašu sūtījumu pārbaudes ziņojumu, kurā norāda konstatētos pārkāpumus.

Pēc tam, kad Pircējs vai Pircēja pārstāvis ir pieņēmis sūtījumu un bez komentāriem parakstījies par to uz datu reģistrētāja vai transporta uzņēmuma pārstāvja iesniegta papīra piegādes apstiprinājuma, tiek pieņemts, ka preces piegādātas nebojātas, daudzums, kvalitāte, preču klāsts uz papīra piegādes apliecinājums , pienācīgi aizpildīts, ja vien nav pierādīts citādi.

Product added to compare.