Markas

A
ACB

ACB

Spānijas uzņēmums, kas piedāvā plašu dekoratīvo moderno gaismekļu klāstu atbilstoši jaunākajām tendencēm.

Uzņēmums tirgū piedāvā vairāk nekā 1500 produktu. Iekštelpu un āra gaismekļu, vannas istabas spoguļu ar apgaismojuma funkciju klāsts.

Ražotājs piedāvā daudzas kolekcijas dažādās RAL krāsās un vismodernākās apgaismojuma vadības tehnoloģijas.

ACB gaismekļi ir bieži redzami sabiedriskās vietās, pateicoties to plašajam klāstam, izvēlei, izmēram, krāsu daudzveidībai un augstajam gaismas patēriņam.

Mūsdienīgi ACB dizaina gaismekļi nodrošina kvalitatīvu un mūsdienīgu apgaismojumu visdažādākajās telpās.

Aromas

Aromas

“Ekolumens” interneta veikalā atradīsiet plašu izvēli “Aroma” (Spānija) piedāvātajām lampām! Izvēlieties jau tagad.

Artemide

Artemide

Artemide - viena no slavenākajām lampu dizaina kompānijām pasaulē, kas ražo neparastas lampu sistēmas ar itālisku dizainu. Artemide diktē dekoratīvo lampu dizainu modi visā pasaulē.

www.artemide.com

Astro

Astro

Smalkas un modernas - ražotāja “Astro” (Lielbritānija) piedāvātās lampas - Jūsu telpu jaukumam. Izvēlieties Ekolumens

E
Eglo

Eglo

Eglo - klasisku un modernu lampu ražotājs, kam ir plaša āra un iekštelpu lampu izvēle. Šis uzņēmums dibināts 1969. gadā Austrijā un šobrīd tas ir viens no lielākajiem lampu ražotājiem Eiropā.

 

www.eglo.com

Elstead

Elstead

Smalkas un elegantas “Elstead” (Lielbritānija) - piedāvātās lampas, kas pievērsīs ikviena uzmanību! Meklējiet ekolumens

F
Fabas

Fabas

Ekolumens veikalā atradīsiet ražotāja “Fabas” (Itālija) lampas, kuru kvalitāte liks brīnīties, bet dizains - derēs ikvienā mājā!

Flos

Flos

FLOS - augstas kvalitātes īpaša dizaina lampu ražotājs no Itālijas. FLOS lampas ir īpašas ar modernumu, funkcionalitāti un konceptuālumu.

http://www.flos.com/en/home

G
Gibas

Gibas

“Gibas” (Itālija) - kvalitāte un īpašas lampas Jūsu telpām. Oriģināli spriedumi - atdzīvinās Jūsu telpu un nodrošinās unikālumu! Izvēlieties jau tagad!

I
Innojok

Innojok

Innojok - Somijas lampu ražotājs lielāko uzmanību pievērš lampu funkcionalitātei un dizainam. Lielākā daļa lampu ir ražotas pēc uzticamiem dizaina meistariem no Skandināvijas. Innojok ražotās dizainera Yki Nummi ražotās lampas ir eksponētas Ņujorkas modernajā māklas muzejā.

www.innolux.fi

J
Jiso

Jiso

Montējamu lampu speciālisti “Jiso” (Spānija) parūpēsies par Jūsu telpu apgaismojumu! Meklējiet “Ekolumens” interneta veikalā.

K
KLUŚ

KLUŚ

KLUŚ - pasaules slavens uzņēmums, kas specializējas LED apgaismošanā, tāpēc var nodrošināt iespēju izvēlēties pēc ikviena individuālajām vēlmēm.

Kutek

Kutek

Kutek - klasisku lampu ražotājs, vērtējams augstas kvalitātes un rafinējuma dēļ. Lampu ražošanai lietojamas augstākās kvalitātes bronza no Itālijas, bet dekorācijas - Swarovski kristāli no Austrijas.

 

www.kutek.com.pl

L
LEDS-C4

LEDS-C4

Funkcionāli un uzticami ražotāja “LEDS - C4” (Spānija) gaismas avoti - lieliska investīcija kvalitatīvam Jūsu telpu apgaismojumam!

Linea light

Linea light

Īpaša dizaina “Linea light” (Itālija) ražojumi - taps lieliska ikviena interjera daļa. Iegādājieties ekolumens veikalā.

Lira

Lira

“Lira” (Polija) ražotāja lampas nodrošinās to, ka Jūsu telpas tiks apgaismotas kvalitatīvi un stilīgi. Šī ražotāja preces meklējiet mūsu veikalā.

Lucide

Lucide

Lucide - klasisku un modernu lampu ražotājs, kam ir plaša āra un iekštelpu lampu izvēle. Šis uzņēmums ir viens no ātrāk augošajiem lampu ražotājiem Eiropā.

www.lucide.be

M
Maytoni

Maytoni

Vajadzīgas lampas, kuras ir smalkas un elegantas? Izvēlieties “Maytoni” (Vācija) piedāvātos ražojumus un baudiet karalisku smalkumu!

Mantra

Mantra

mAntra - augstas kvalitātes modernu īpaša dizaina lampu ražotājs no Spānijas. Lampu ražotājam, kuram ir zināmi Spānijas dizaineri Jose Ignacio Ballester, Santiago Sevillano Sebastia un Hugo Tejada.

www.mantraco.org

Masiero

Masiero

Masiero - itāļu uzņēmums, kas ir pazīstams ar savu lampu lampu dekoratīvumu. Apvienojot tradīcijas un inovācijas, izveidojamas moderni un īpaši produkti. 

Mean Well

Mean Well

Mean Well - LED barošanas avotu, transformatoru un citu elektroiekārtu ražotājs.

N
Nowodvorski

Nowodvorski

Klasisku un modernu lampu ražotājs “Nowodvorski” (Polija) derēs pašai izvēlīgākai gaumei. Estētiskas lampas - Jūsu telpu apgaismošanai.

O
OLE

OLE

Ole! - jau 20 gadu netālu no Valencijas, veido un ražo lampas. Īpaša vieta Ole! sortimentā ir interesantu formu modernas tekstilu lampas, kuras der jebkuru māju apgaismošanai. Liela uzmanība pievēršama lampām, kuras domātas viesnīcām, jaukām kafejnīcām un citiem objektiem.

www.olebyfm.com

Osram

Osram

Dažādu tipu lampas Jums piedāvas “Osram” ražotājs, kas īpašs ar tikai augstākās kvalitātes ražojumiem. Izvēlieties jau tagad un baudiet kvalitāti!

P
Paulmann GmbH

Paulmann GmbH

Paulmann - Vācijas ražotājs savā sortimentā piedāvā vairāk nekā 2500 produktu. Lielāko daļu sortimenta sastāda modernas lampas un dažādu dizainu gaismas avotu. Paulmann atšķirīgums - gaismas sistēmas, kuras ļaus mākslinieciski apgaismot dažādas telpas.

www.paulmann.de

Philips

Philips

Visiem lieliski zināms ražotājs “Philips” - piedāvās tikai kvalitatīvas un uzticamas preces, kuras varēsiet iegādāties mūsu interneta veikalā.

R
Retechas

Retechas

Uzņēmuma mērķis - izveidot augstas kvalitātes LED apgaismošanas sistēmas. Krātā pieredze ļauj ražot un projektēt nestandarta ražojumus, kas veikti pēc individuālajiem klientu pasūtījumiem.

S
Schuller

Schuller

Schuller - Spānijas ražotājs, kam ir īpašs modernu un klasisku lampu sortiments.

 

www.schuller.es

Searchlight

Searchlight

SEARCHLIGHT - klasisku un modernu lampu ražotājs. Uzņēmums dibināts 1945. gadā Lielbritānijā. Searchlight ir īpašs ar plašo sortimentu un dažādīgumu.

www.searchlightelectric.com

Siemens

Siemens

Siemens - tā ir starptautiska tehnoloģiju un inovāciju kompānija, kura veido un veido spriedumus enerģijas, rūpniecības un citos sektoros. Šeit strādājošie speciāliski nodrošina modernu projektu realizēšanu, pārvēršot ikdienu ērtāku.

Spot Light

Spot Light

Spot Light - ražotājs, kuram ir plašs sortiments.

 

www.spotlight.pl

Steinel

Steinel

Steinel” (Vācija) ražotās fotoreles kā arī kustību sensori - viss, kas Jums būs nepieciešams, lai nodrošinātu gaismas plūsmu - tikko ieejot telpā!

V
Vindo

Vindo

VINDO - modernu lampu ražotājs Lietuvā. Dizaina spriedumi, kuri ir īpaši ar smalkām formām un spēcīgu tehnoloģisku argumentāciju, pievērš uzmanību minimālismam. Tā meklējot labākās dizaina un tehnoloģijas apvienību, dzima lampu sērija VINDO.

VIOKEF

VIOKEF

VIOKEF - augstas kvalitāes īpaša dizaina lampas kā arī to daļu ražotājs no Grieķijas, kurš savu darbību uzsāka 1954. gadā. Lampas ražotājiem veido pieredzējuši dizaineri, bet paši produkti ir sertificēti CE un ir pievienojami pie produktiem, kas ir draudzīgi dabai.

www.viokef.com

Product added to compare.