Par mums

Sveicināti EKOLUMENS apgaismojuma centrā!

Ekolumens – mūsdienīgs apgaismojuma salons Latvijā, kas paplašina savu sortimentu un piedāvā aizvien vairāk apgaismošanas iekārtu kā arī lampu idejas Jūsu mājām, birojam vai āra teritorijas mājīgumam. Preču sortiments sastāv no modernām, ilgi izturīgām, stilīgām un praktiskām lampām, kuras ne tikai iepriecinās Jūs ar ērtumu, bet arī ar savu eleganci un noslēgtību viegli taps par īpašu interjera detaļu.

Preču sortiments sastāv no speciāli izvēlētām, kvalitatīvām lampām, kuru ražotāji – pasaulē plaši pazīstami savas īpašās kvalitātes dēļ kā arī savas ilgās pieredzes apgaismošanas iekārtu ražošanā. Lai pārliecinātos, ka ikviena lampa atbilst tai paredzētajām prasībām un standartiem, mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem uzņēmumiem, bet pārdodamām precēm ir kvalitātes uzrādoši identifikācijas sertifikāti. Bez tā, visām precēm ir sniegta 24 mēnešu garantijas termiņš.

Mēs nodrošinam, ka mūsu uzņēmumā strādā tikai savas nozares speciālisti, tāpēc varēsim Jums palīdzēt izvēlēties tādu variantu, kurš vislabāk derēs Jūsu vajadzībām un cerībām. EKOLUMENS veikalā varēsiet konsultēties ar kvalificētiem speciālistiem, kuriem ir liela pieredze šajā jomā, kuri Jums palīdzēs izveidot apgaismošanas projektu, konsultēs par labākajām izvēlēm un atbildēs uz Jums esošajiem jautājumiem.

Vēl viena EKOLUMENS uzņēmuma priekšrocība – iespēja iegādāties lampas internetā, šis pakalpojums derēs tiem klientiem, kuri konkrēti zina savas vēlmes un vēlas ietaupīt laiku. Pat, ja arī prece neatbilda Jūsu gaidām, mēs nodrošināsim iespēju to atgriezt 30 dienu laikā.


Kāpēc vērts izvēlēties mūsu pakalpojumus?

Mēs – specializēts apgaismojuma salons Latvijā

Mūsu specializācija – dažāda tipa lampas, kuras atbilstu augstākiem kvalitātes standartiem un apmierinātu mūsu klientu vēlmes. Esam mūsdienīgs apgaismojuma salons Latvijā un, katru nedēļu paplašinot savu sortimentu, varam būt droši, ka atradīsiet to, kas nepieciešams Jūsu plašumiem. Pat, ja arī notiktu tā, ka neatradīsiet Jums vēlamo lampu, mēs darīsim visu, lai palīdzētu Jums šo problēmu atrisināt.

Mēs Jums ieteiksim

Mūsu uzņēmumā strādājošie speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties preci, kas atbilst Jūsu vajadzībām no bagātīgā EKOLUMENS klāsta. Bez tā, konsultēsim arī projektējot visas telpas apgaismošanas plānu, ievērojot Jūsu vēlmes un nodrošināsim kvalitatīvu preču izvēli.

Mēs piegādāsim Jūsu preci bezmaksas

Iegādājoties preces internetā – lampas vai apgaismošanas iekārtas, uz Jūsu norādīto adresi preces atsūtīsim bezmaksas.

Mēs piedāvājam Jums plašu izvēli

EKOLUMENS sadarbojas ar vairāk kā 40 lampu ražotājiem, kuri nodrošina kvalitatīvu, laikā pārbaudītu un uzlabotu produkciju. Mūsu veikalā varēsiet izvēlēties no vairāku tūkstošu eksportētu lampu (to starpā arī stāvlampas, galda lampas, āra lampas), ja neatradīsiet Jums vēlamo variantu, Jums būs iespēja izvēlēties vēlamo preci no ražotāju kataloga.

Mēs piedāvājam pievilcīgas cenas

Uzturot ciešas attiecības ar piegādātājiem, varam būt droši, ka mūsu lampu salonos varēsiet saņemt pievilcīgus piedāvājumus gan sortimenta, gan cenu ziņā. Ja citās pārdošanas vietās ievērosiet labākas un zemākas cenas tiem pašiem produktiem – paziņojiet par to mums un mēs nodrošināsim, ka varēsim piedāvāt Jums labāku piedāvājumu kā citi piegādātāji Latvijā.

Mēs pieņemam nevēlamās preces atpakaļ

Ja notiktu tā, ka iepērkoties internetā neesat apmierināts ar lampas izskatu vai funkcijām, Jums ir iespēja lampu atgriezt atpakaļ 14 dienu laikā. Vairāk informācijas par preču atgriešanu varat atrast šeit.

Mēs nodrošinām garantijas

Visām interneta veikala un specializētos lampu salonos esošām precēm mēs nodrošinām 24 mēnešu garantiju. Vairāk informācijas par garantiju sniegšanu varat atrast šeit.


EKOLUMENS – mūsdienīgs gaismas ķermeņu uzņēmums Baltijas valstīs:


Adrese korespondencei Latvijā:

Paperseal (Ekolumens.lv),

Daugavgrīvas iela 68A, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007

Tel.: +371 66 164 064

E. pasts: info@ekolumens.lv

Atgriešanas adrese::

Ltd "Ekoliumenas"

Pramonės prospekts 8E, LT-51223 Kaunas, Lietuva

Tel.: +371 66 164 064

E. pasts: info@ekolumens.lv

Rekviziti:

UAB „Ekoliumenas“

Uzņēmuma numurs: 90012431087

PVN kods: LV90012431087

Luminor banka B.K.: LT 824010042501915541

Sadarbība: apgaismojuma nams “EKOLUMENS” ar prieku sadarbojas ar arhitektiem, interjera dizaineriem, būvdarbu vadītājiem un citiem radošiem cilvēkiem, tāpēc piedāvājam jums šādus sadarbības noteikumus.

Product added to compare.