Philips Hue sistēmas ir radītas cilvēkiem, kuri vēlas mājās vai darba vietā radīt sev piemērotāko apgaismojuma vidi un varēt to kontrolēt ātri un viegli, lai radītu savām sajūtām atbilstošu noskaņu. Ar Philips Hue iespējams kontrolēt līdz 50 Hue spuldzēm patērējot līdz pat 80% mazāk elektroenerģijas kā izmantojot parastās spuldzes. Katras Philips Hue spuldzes gaismas atdeve ir 806 lūmeni un tā spēj atainot jebkuru baltā toni.
Ar Philips Hue iespējams apgaismojumu mājās kontrolēt arī atrodoties darbā vai ceļojumā. Vienkārši, caur viedtālruni, var pārbaudīt vai gaismas ir izslēgtas un ja nav, tad iespējams tās izslēgt. Iespējams iestatīt arī konkrētu laiku, kurā gaismām jāieslēdzas, piemēram, laiks, kad lietotājs atgriežas no darba vai laiks, kad satumst.

Philips Hue White Starter Kit - sākuma komplekts Philips Hue sistēmu ieviešanai mājās. Komplektācijā ietilpst: 2 spuldzes un kontroles modulis. Šis komplekts ir savietojams ar Apple HomeKit tehnoloģiju. Lai pilnvērtīgi izmantotu Philips Hue piedāvātās iespējas ir izstrādāta mobilā lietotne Philips Hue app, kas pieejama gan iOS viedierīcēm, gan Android viedierīcēm.

Philips Hue White Single

Philips Hue White maiņas spuldzīte, kas paredzēta lietošanai Philips Hue sistēmās. Komplektācijā ietilpst viena spuldze. Lai to kontrolētu nepieciešams Philips Hue Bridge kontroles modulis.

Philips Hue Sensor

Kustību sensors Philips Hue Sensor ir daļa no Philips Hue sistēmām - sensors, kas nodrošina automātisku Hue gaismu ieslēgšanu un izslēgšanu. Aprīkots ar integrētu dienas gaismas sensoru, kas palīdzēs ietaupīt elektroenerģiju. Ierīcei nav nepieciešams savienojums ar elektrību, tāpēc to iespējams novietot jebkurā vietā mājās. Visērtāk un noderīgāk būs lietot šādu kustību sensoru īpaši tumšās telpās - pagrabos, bēniņos un garāžās. Apgaismojums automātiski ieslēdzas konstatējot kustību, bet izslēdzas, kad kustība vairs nenotiek. Apgaismojuma spilgtumu un režīmus iespējams regulēt caur Philips Hue mobilo lietotni. Sensors darbojas ar 2 x AAA tipa baterijām - darbības laiks ar vienu komplektu līdz 3 gadiem.

Philips Hue wireless Dimmer kit

Komplekts Philips Hue wireless Dimmer kit E27 - pults Philips Hue Wireless Dimmer Switch un spuldze Philips Hue White. Philips Hue Wireless Dimmer Switch pults, kas paredzēta, lai regulētu spuldžu vēlamo spilgtumu un tās ieslēgtu/izslēgtu. Viegli lietojama un to iespējams novietot jebkurā ērtā vietā vai izmantot kā tālvadības pulti. Ar šo pulti iespējams kontrolēt līdz 10 spuldzēm. Pults darbojas ar vienu CR2450 tipa bateriju, kas ir iekļauta kompektācijā. Vienas baterijas minimālais darbības laiks - 3 gadi. Spuldze Philips Hue White, kas kontrolējama ar pulti Philips Hue Wireless Dimmer Switch. Spuldzes apgaismojums ir baltā krāsā.

Philips Hue LightStrips Plus

Philips Hue Lightstrip Plus gaismas strēmele, kuru iespējams locīt, griezt, veidot no tās formas un izvietot to jebkur, lai iegūtu krāsainu akcentu. Veikt iegriezumu iespējams ik pēc 10 cm. Komplektācijā ietilpst gaismas strēmele. Lai to kontrolētu nepieciešams Philips Hue Bridge kontroles modulis. Lai pagarinātu Philips Hue Lightstrip gaismas strēmeli, iespējams iegādāties Philips Hue LightStrips Plus 1m pagarinājumu. Lai pilnvērtīgi izmantotu Philips Hue piedāvātās iespējas ir izstrādāta mobilā lietotne Philips Hue app, kas pieejama gan iOS viedierīcēm, gan Android viedierīcēm.