Attīstoties tehnoloģijām un meklējot jaunus risinājumus, apgaismošanas sfēra tāpat tik skarta. Pateicoties augstajām tehnoloģijām, tika uzlabota māju apgaismošanas automatizācija. Palielināts drošības limenis, atvieglināta elektrisko iekārtu kopšana un samazinātas izmaksas par elektrību, veicināja modernā apgaismojuma rašanos. Kaut ārzemju tirgos modernais apgaismojums jau tapa par neaizstājamu māju iekārtu - latvieši ir gana piesardzīgi un neskrien savās mājās instalēt šīs apgaismošanas sistēmas. Kāpēc ir vērts izvēlēties tāda tipa apgaismojumu un ar ko tas ir īpašs?

MODERNAIS APGAISMOJUMS

Šajā ciparizētajā gadsimtā nevienu nepārsteidz telefona vai planšetes savienojums ar dažādam tehnoloģijām - modernā apgaismojuma pieslēgšana pie wifi sistēmas un mobilā telefona - tas ir vēl viens solis ērtākai gaismas valdīšanai un efektīvākai elektrības lietošanai. Galvenais šīs sistēmas mērķis ir kontrolēt visas mājas lampas ar vienu slēdzi. Modernie slēdži praktiski ne ar ko neatšķiras no parastajiem slēdžiem - dizains, forma kā arī funkcija ieslēgt-izslēgt paliek praktiski nemainīta. Galvenā atšķirība ir tā, ka, lietojot moderno apgaismojumu, Jums pietiks tikai ar vienu slēdzi visai mājai!

hue MODERNAIS APGAISMOJUMS

Šie slēdži ļauj elektrības lietojumu saskaņot ar cilvēka vajadzībām. Lietojot savu planšeti vai telefonu, varēsiet nostatīt vēlamo gaismas intensitāti katra istabā. Jo augstāka gaismas intensivitāte, jo gaisma būs vēsāka un otrādi: jo zemāka - jo siltāka. Tādā veidā ne tikai varat veidot vajadzīgo noskaņu telpās, bet arī pašrocīgi regulēŗ elektrības rēķinus.

MODERNAIS APGAISMOJUMS


Modernais apgaismojums var tapt par Jūsu tehnoloģisko revolūcijas startu Jūsu mājās. Tas ne tikai ir viegli instalējams, viegli pieskaņojams interjeram, bet arī ļauj ietaupīt laiku un naudu. Zināms, taupīšanas faktors ir nosacīts, jo modernajam apgaismojumam tiek lietota LED gaisma.Tāpēc, nospriežot mājās instalēt moderno apgaismojumu, Jums būs nepieciešams visas lampas nomainīt uz LED. Kaut LED lampa salīdzinot ar kaistošajām un fluorascējošām lampām ir zīmīgi dārgāka, taču tās gaismas intensīvums, elektrības enerģijas patēriņš un kalpošanas laiks atpērkas ar uzviju. Šāda tipa spuldzes pat līdz 5 reizēm ir efektīvākas un darbojas līdz pat 34 mēnešiem, tāpēc tās ir ilglaicīga investīcija.

Iegādājoties moderno apgaismojumu un vēloties no instalēt mājās - nepieciešamas pamatzināšanas, kā montēt elektrības iekārtas. Kaut pats process nav sarežģīts, taču tas prasīs pieslēgt visas mājas lampas pie jaunā slēdža, tāpēc, ja šaubāties par saviem spēkiem, labāk paļauties profesionālu palīdzībai.

MODERNAIS APGAISMOJUMS


Izmēģiniet savās mājās jaunākās - modernās apgaismojuma tendences un priecājieties par ne tikai viegli valdāmo gaismu, bet arī elektrības patēriņa efektīvumu. Modernā apgaismojuma lietošana ir bez robežām. Modernā sakarība, redz, kur ir noslēpums! Tas ir neredzams slēdzis starp lampu un moderno iekārtu, kura var valdīt līdz pat 50 lampu. Ievietojiet spuldzi un nolādējiet aplikāciju (ja slēdzat pirmo lampu). Aktivizējiet to un pieslēdziet sagatavotās spuldzes. Tagad tās varēsiet valdīt ar savu moderno iekārtu.

EKOLUMENS - moderns apgaismes ķermeņu interneta salons Latvijā, kas nepārtraukti paplašina savu sortimentu un piedāvā arvien vairāk apgaismojuma iekārtu kā arī lampu ideju. Preču sortimentu sastāda rūpīgi izvēlētas kvalitatīvas lampas, kuru ražotāji - pasaulē slaveni pateicoties savai īpašajai kvalitātei un ražojumu ilglaicīgumam. Tāpēc visām apgaismojuma precēm nodrošinām 24 mēnešu garantiju. Aicinām apmeklēt specializēto EKOLUMENS interneta veikalu. Ja tomēr prece neatbilda Jūsu vēlmēm, iespējama tās atgriešana 30 dienu laikā.