Mainoties sabiedrības vajadzībām, tāpat ir mainījies pirkšanas-pārdošanas process kā arī noteikumi. Vairums uzņēmējiem šobrīd ir ne tikai stacionārie veikali, bet arī interneta platformas, kuras piedāvā pircējiem ieraudzīt un iegādāties no esošā sortimenta. Tieši tādu pašu piedāvājumu sniedz “Ekolumens”. Lampu iegāde internetā šobrīd vairs nav jaunums, taču atšķirīgi no tā, kā izvēlamies citas preces - lampu izvēlei internetā ir savi noteikumi.

Iepirkšanās internetā - daudz plusu

Interneta tirdzniecība atvēra jaunus ceļus iepirkšanās ērtībai. Kaut ikviens elektroniskais veikals atšķiras ar savu apkalpošanu un pirkšanas-pārdošanas apstākļiem, tāpat ir iespējams izvērst kopīgās vajadzības, ar kurām raksturojas gandrīz visa interneta tirdzniecība (to starpā arī interneta veikals ekolumens.lv)

  • Iepirkšanās jebkurā diennakts laikā. Nav svarīgi diena vai nakts. Interneta veikalam nav noteikta darba laika.
  • Internetā biežāk tiek veidotas biežākas akcijas, tiek sniegti speciāli atlaižu kodi, bet izpārdošanas notiek daudz ilgāk, tāpēc, ja vēlaties kādu produktu iegādāties lētāk, ir vērts paskatīties interneta veikalos.
  • Esot internetā ietaupās laiks, jo nav vajadzības gatavoties braucienam uz pilsētu, iespējams mierīgi uz dīvāna iekārtojoties sapņot un plānot par interjera atjaunošanas etapiem.
  • Parasti preces, kuras iegādātas internetā, tiek piegādātas tieši uz mājām. Tas ir īpaši ēŗti tiem, kam nav sava transporta līdzekļa vai iespējas pārvest lielākas lietas.
  • Interneta veikalos bieži ir lielāks preču sortiments, jo lampas internetā ir vieglāk “ietilpināmas”virtuālajā vidē nekā tradicionālajos veikalos, kur to ekspozīcijai nepieciešama vieta.
  • Iepērkoties internetā ir iespējams izvairīties no rindām, tāpēc vien pēc preču izvēlēšanās tās ir iespējams uzreiz iegādāties.
  • Interneta veikalos ir viegli veikt salīdzinājumus: cenu, īpašību un citu. Tāpēc iespējams labāk izvēlēties preci pēc savām vajadzībām, izvēlēties tiešām labas kvalitātes un preces cenas attiecību variantu.

Preces, kuras attaisno vajadzības

Neskatoties uz visiem interneta veikalu tirdzniecības plusiem, apgaismošanas speciālisti vienalga iesaka ierasties salonā un redzēt, kā reāli izskatās internetā izvēlētā lampa. Kaut piedāvātajos produktu attēlos cenšamies attēlot lampas reālo izskatu, tik un tā reizēm monitora iestatījumu dēļ lampas interneta veikalā izskatās citādākā krāsā, grūtāk iztēloties lampas reālo lielumu. Reāli redzot lietu, uzreiz tiek nospriests, vai tādu preci meklējāt, un ir iespēja izvairīties no iespējamās vilšanās, izpakojot sūtījumu.

Tāpat uzņēmums “Ekolumens” saviem klientiem piedāvā īpašus interneta iepirkšanās apstākļus un ne tikai bezmaksas preču piegādi, bet arī nodrošina iespēju tās atgriezt 30 dienu laikā. Tā klienti izvairās no riska, ja lampa nederēs pie mājas interjera, nepiepildīsies to gaidas vai līdzīgi.

Izvēloties ir svarīgi zināt, ko vēlaties

Ja izvēlaties lampu iegādāties internetā, nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām. Pirms izvēloties, nostādiet kritērijus, kāda lieluma, stila, kādam mērķim un kāda spožuma lampu meklējat. Tad būs vieglāk ātrāk atrast to, ko meklējat. Pasvītrojot vēlamās lampas īpašības, varēsiet izvēlēties pēc automātiskā sortimenta, kas atbilst jūsu kritērijiem, tāpēc netērējiet papildus laiku, skatoties visas preces. Uzņēmuma “Ekolumens” pārdodamās lampas, uzsakot tās internetā, var tikt saņemtas veikalā vai arī piegādātas ar DPD kurjeru. Elektroniskais iepirkšanās veids - ļoti vienkāršs un, kā ievēro apkalpošanas speciālisti, arvien vairāk izvēlēts Latvijā.

Atrodiet savu sapņu lampu “Ekolumens” interneta veikalā un pasūtiet jau tagad! Netērējiet laiku, stāvot rindās un, lietojot iepirkšanās internetā veidu un to plusiem, atjaunojiet savas mājas.